درباره ما

«« معرفی شرکت دارو و درمان سلفچگان »»

شرکت دانش بنیان دارو و درمان سلفچگان در سال   1379 تحت شماره 169845 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و در سال 1386 با اخذ کلیه پروانه های و مجوزهای قانونی از مراجع ذیصلاح از جمله محیط زیست ، وزارت صنایع، وزارت بهداشت و سازمان دامپزشکی و …. به بهره برداری رسید.

این شرکت به عنوان یکی از تولید کنندگان داروهای انسانی و دامی در کشور و با حدود 9 سال سابقه حضور در صنعت داروسازی، نقش مؤثری را در بهبود و پیشرفت این صنعت در کشور ایفا می نماید.

محصولات دارویی شرکت دارو درمان سلفچگان به دو دسته اصلی داروهای انسانی و داروهای دامی تقسیم می شوند. این شرکت جهت تولید داروهای انسانی و دامی خود، با تهیه مواد اولیه از معتبرترین تولیدکنندگان و با رعایت دقیق قوانین GMP و ضوابط WHO در ساخت و کنترل داروها و هم چنین براساس آخرین استانداردهای بین المللی BP،USPوEP محصولات دارویی را با اثر بخشی کلینیکی مطلوب، تولید و عرضه می نماید. خط تولید داروهای دام و طیور شرکت دارو درمان سلفچگان با دو پایه گیاهی و سنتیک مشتمل بر تولید فرآوردهای مایع (انواع آنتی بیوتیک ها)، فرآوردهای جلدی (انواع اسپری آنتی بیوتیک و انواع محلولهای موضعی)، فرآوردهای پودر (انواع آنتی بیوتیک) و فرآورده های نیمه جامد (انواع متنوع، پماد،کرم ) و انواع محلولهای پیشگیری و مکملهای غذایی و درمانی است محصولاتی که از دستآوردهای اخیر این شرکت می باشد.

شرکت داروسازی دارو و درمان سلفچگان و بعنوان یک شرکت دانش بنیان در زمینه تولید دارو بر پایه گیاهان دارویی با نگرشی آگاهانه و انتخابگر در راستای اهداف بلند مدت خود همواره اقدام به انتخاب پرسنلی مجرب،متعهد و مسئول نموده است. این شرکت که در سال 1385 با کادر پرسنلی حدود 20 نفر کار خود را آغاز نموده و هم اکنون با 50 نفر به فعالیت های رو به پیشرفت خود ادامه می دهد. کادر علمی این شرکت که تخصص،تعهد و آینده نگری را سر لوحه کار خود قرار داده، متشکل از پزشکان، دامپزشکان ، داروسازان  و کارشناسان امور آزمایشگاهی و بازرگانی است. تعداد محصولات داروسازی دارو درمان سلفچگان در حال حاضر18 قلم داروی انسانی و دامپزشکی می باشد. تولیدات شرکت در حال حاضر در محدوده جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران به عنوان بازار داخلی و در کشورهای همسایه (عراق،افغانستان،امارات،پاکستان و سوریه و اردن)، کشورهای آسیای میانه (تاجیکستان ،ترکمنستان و ….) و شرق آسیا (چین)به عنوان بازارهای صادراتی عرضه می گردد. با عنایت به نیاز بازار دارویی کشور و با توجه به امکانات بالقوه داروسازی دارو درمان سلفچگان مراحل مختلف امکان سنجی،طراحی و احداث ساختمان و تاسیسات مورد نیاز طرح توسعه و همچنین ایجاد پژوهشگاه تولید داروهای گیاهی جایگزین داروهای شیمیایی و داروهای بیمایهای مشترک بین انسان و دام را تحت اقدام دارد.

این شرکت دارای گواهی GMP وزارت بهداشت و سازمان دامپزشکی کشور می باشد و همچنین گواهی  EC اتحادیه اروپا  می باشد.