• پماد واژینال

  پماد واژینال

  Vaginal infection Ointment
 • پماد درمان کننده هموروئید

  پماد درمان کننده هموروئید

  Hemorrhoid Ointment
 • پماد آفتاب سوختگی

  پماد آفتاب سوختگی

  Sun burn Ointment
 • پماد زخم بستر

  پماد زخم بستر

  Bed sore Ointment

محصولات برتر

از محصولات پرطرفدار موجود در فروشگاه ما دیدن کنید

جدیدترین محصولات

از جدیدترین محصولات موجود در فروشگاه ما دیدن کنید

وبلاگ

آخرین اخبار و مقالات از وبلاگ ما

ضربان قلب مناسب و کنترل آن

ضربان قلب، که از آن با نام نرخ پالس نیز یاد می شود در واقع تعداد ضربان قلب هر فرد در دقیقه است. ضربان قلب نرمال بستگی به سن و اندازه بدن دارد. شرایط قلب به عواملی مانند اینکه فرد در حالت نشسته و یا در حال حرکت، یا استفاده از داروهای مختلف و یا […]

بازدید دکتر حاج قاسم از کارخانه

دکتر حاج عباس مدیر عامل شبکه تلویزیونی سیما برای همکاری در بخش های مختلف و همچنین صادرات داروهای طبیعی این شرکت به قاره آمریکا مذاکره کردند.

اگر این علائم را دارید کبدتان مشکل دارد

کبد یکی از مهمترین ارگانهای داخلی بدن در زیر دنده ها و در سمت راست شکم واقع شده است. نقش کلیدی کبد در تصفیه و سم زدایی خون، ذخیره کردن  قند به منظور تامین انرژی، تولید پروتئین حیاتی بدن، تولید صفرا برای هضم آسان تر غذا غیر قابل انکار است. به عنوان مثال اگر بدن […]

طی انتخابات مجدد سندیکای تولید کنندگان داروهای دامی کل کشور مدیر عامل این شرکت برای بار دوم به پاس خدمات ارزنده و پیگیری های بی وقفه در این انجمن برای چهار سال متولی به ریاست سندیکای کل کشور منصوب شد.

با افتخار این شرکت دارو های دامی و انسانی خود را به کشور های همسایه از جمله عراق، کردستان عراق، سوریه، یمن، افغانستان، پاکستان صادر کرده و در طی سال های آینده صادرات به کشور های اروپایی را در دست اجرا دارد.